קריאת שירות – סעפת יניקה ברכבי דיזל

הודעה לבעלי מכוניות וולוו מדגמי XC90, XC60 ו-V60 בעלות מנוע דיזל

אנו מבקשים להודיע כי חברת וולוו החליטה לבצע פעולת שירות יזומה הרלוונטית בישראל ל-66 מכוניות מתוצרתה מדגמי XC90, XC60 ו-V60 בעלות מנוע דיזל שנמסרו בין השנים 2015 ל-2017. פעולה זו נעשית מאחר שבמקרים נדירים ביותר סעפת היניקה הפלסטית במכונית עשויה להימס ולהתעוות ובמקרה קיצון קיימת אפשרות שתתרחש התלקחות מקומית בתא המנוע. למי שהמכונית שבבעלותו נכללת בפעולת שירות זו ישלח מכתב אישי לפי כתובתו במשרד התחבורה.

לפי הודעת וולוו, המכוניות הרלוונטיות בטוחות לנסיעה, ובלבד שלא התגלו סימפטומים חריגים כגון נורת תקלת מנוע דולקת, הפרעות או חוסר כוח בעבודת המנוע. במקרים אלה יש לפנות לאחד ממוסכי וולוו המורשים או למוקד השירות הטלפוני של "מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ, היבואנית הישירה של מכוניות וולוו בישראל, בטלפון 5789*. במקרה של ריח חריג יש לעצור את הרכב בבטחה ולפנות לאחד הגורמים המפורטים לעיל. לפי הודעת וולוו, הפתרון לאותם מקרים צפוי להיות זמין החל מחודש ספטמבר 2019. עם זמינות הפתרון, יוזמנו הלקוחות הרלוונטיים למוסכים מורשי וולוו לצורך טיפול במכונית על פי ההוראות שיועברו על ידי וולוו, ומבלי שבעלי המכוניות יחויבו בעלויות הטיפול או החלפים.

על פי תקנה 306 לתקנות התעבורה, משרד התחבורה לא יחדש את רישיון המכונית ולא יאפשר להעביר את הבעלות בה ככל שבעל המכונית לא יבצע בפועל את הטיפול תוך 6 חודשים מהמועד שתימסר לו הודעה לפנות למוסכי וולוו לצורך ביצוע הטיפול. לבירורים נוספים ניתן ליצור קשר עם מוקד השירות הטלפוני של "מאיר" בטלפון 5789*.

 

< חזור


לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם מוקד השירות הטלפוני של "מאיר" בטלפון 5789*.

הרשמה לקבלת מידע עבור לקוחות מאיר

שדות המסומנים בכוכבית הנם שדות חובה

לוגו
שירות לקוחות "מאיר" 5789*